Doradca Klienta - nie wymagamy doswiadczenia.

Profi Credit

Handlowiec, Doradca

Umowa o pracę

Oferujemy pracę w firmie pożyczkowej. Nie wymagamy doświadczenia.

Zadania:

- udzielanie pożyczek klientom
- obsługa klientów z centrali
- działania marketingowe

Czego szukamy u kandydata:

- komunikatywności
- zapału do pracy
- niekaralności

Oferujemy Ci:

- zatrudnienie na umowę zlecenie
- nienormowany czas pracy - sam decydujesz ile pracujesz
- najwyższe wynagrodzenie prowizyjne w branży
- nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego nauczymy Cię od podstaw
- to nie jest Call Center

Dołącz do najlepszych! Zacznij zarabiać już teraz!

Zainteresowany?
Nie czekaj, WYŚLIJ CV: @ lub zadzwoń.
Miejsce pracy
  • Gdynia
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)