Opiekunka do Pani w Norymberdze

Curaform24
  • Sanok, podkarpackie pow. sanocki

Opiekun

Umowa o pracę

Poszukujemy Panią do pracy w opiece z komunikatywnym niemieckim. Opis podopiecznej : Pani 83l 60kg 165cm, Pani osłabiona po pobycie w szpitalu, z inkontynencją, problemy z poruszaniem się (nie zgina kolana) potrzebuje pomocy przy transferach. Porusza się z pomocą, ryzyko upadku. Pomoc przy wyjściach do toalety. Pani kontaktowa, otwarta. Lubi gazety i czasopisma. Okazjonalna praca w nocy.
Warunki pobytowe : Pani mieszka w mieszkaniu 95m2 , 3 pokoje, obrzeża miasta, komunikacja 5min, sklepy 15min. DLA OPIEKUNKI: pokój , z łóżkiem i szafą, TV, osobna łazienka.
OBOWIĄZKI: pomoc przy: higienie ciała, toalecie, ubieraniu i rozbieraniu, przypominanie o lekarstwach, towarzyszenie i organizowanie wizyt lekarskich. Gotowanie dla 1 osoby, zakupy, pranie, podlewanie kwiatów.
WYMAGANIA: Pani z doświadczeniem w opiece, niepaląca, komunikatywny niemiecki
LOKALIZACJA: Nürnberg

Naszym Opiekunkom oferujemy :
• sprawdzone oferty i legalne zatrudnienie
• atrakcyjne zarobki
• składki do ZUS do średniej krajowej
• premie świąteczne i inne
• gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• całkowity brak opłat za znalezienie pracy

Zapraszamy do kontaktu: Curaform sp.z o.o. Gliwice Tel.: 32 33-93-106,107 ;
mail: m. @
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)