Pracownik pomocniczy magazyniera- Tarnów

OTTO Work Force Europe sp. z o.o.
  • Tarnów, małopolskie

Magazynier

Umowa o pracę

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Pracownika pomocniczego magazyniera

Nr.Ref:OB/TMAG/02/2019

Miejsce pracy:
Tarnów

Obowiązki:
- załadunek, rozładunek przesyłek
- prace pomocnicze na magazynie

Informacje o wakacie:
- umowa zlecenie- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
- praca na pół etatu od pn do pt w godz. 6.30-10.30 (możliwe rozszerzenie do 6 godzin)
- stawka 17 zł brutto/h
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Wymagania

- chęć do pracy

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon , KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)