Programista

Ros Media
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Informatyk

Umowa o pracę

Firma Ros Media poszukuje Programistę iOS.

Opis stanowiska:
implementacja nowych projektów,
rozwój istniejącego oprogramowania głównie na platformę iOS.

Wymagania

bardzo dobra znajomość Objective C (Swift), (mile widziane C++),
umiejętność pracy w środowisku XCode,
doświadczenie w projektowaniu, implementacji, testowaniu oraz wdrażaniu aplikacji mobilnych,
doświadczenie w budowaniu Autolayout,
dobra znajomość języka angielskiego,
umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność i zaangażowanie w realizowanych projektach.

Mile widziane:
znajomość Cocos 2D-x,
znajomość CocoaPods, Git,
doświadczenie pracy z API: YouTube, Google, Facebook, Firebase,
znajomość Java,
znajomość narzędzi Gradle, Android Studio, Cocos Creator/Cocos Studio.

Oferujemy

stabilną pracę wśród profesjonalistów,
urozmaicony zakres prowadzonych projektów,
miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole,
pracę w stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży,
pracę przy projektach wspierających kluczowe obszary działalności firmy,
możliwość udziału w szkoleniach.

Informacje dodatkowe:
Sprawdź, jakie produkty będziesz rozwijać, poznaj nas:

Kontakt: @

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ros Media dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Projektowanie aplikacji i gier na urządzenia mobilne, realizacja prezentacji multimedialnych, radiowych spotów reklamowych, montaż dźwięku, produkcja CD/DVD/Blue-ray, prowadzenie doradztwa w zakresie kampanii i wprowadzania produktów do obrotu na terenie UE.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)