Automatyk - Gliwice

Lepsza Praca
  • Gliwice, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, firmy branży automatyzacji procesów technologicznych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:
• Projektowanie systemów automatyki
• Uruchamianie nowych i optymalizacje istniejących systemów automatyki przemysłowej
• Obsługa, programowanie, diagnozowanie, korygowanie ustawień sterowników PLC i paneli operatorskich
• Obsługa oprogramowania sterowania i wizualizacji procesów (SCADA)
• Instalowanie oraz uruchamianie pozostałych urządzeń automatyki przemysłowej
• Tworzenie dokumentacji do projektowanych linii
• Wdrożenia u klienta

Wymagania

• Wykształcenie techniczne (automatyka, robotyka)
• Umiejętność programowania sterowników PLC
• Umiejętność czytania oraz tworzenia schematów elektrycznych
• Dobra znajomość języka obcego (angielski, niemiecki, rosyjski)
• Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych
• Mile widziane aktualne uprawnienia SEP do 1kV
• Prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 6 dni)