Dyrektor Regionalny Kancelarii Prawnej

Kancelaria prawna Solace
  • Łódź, łódzkie

Inny

Umowa o pracę

Kancelaria Prawna Solace Sp. z o.o.to kancelaria prawna specjalizująca się w obsłudze spraw odszkodowawczych.Prowadzimy wszystkie rodzaje spraw.Ponad trzydziestoletnie doświadczenie naszych najstarszych pracowników i współpracowników(adwokatów i radców prawnych)oraz tysiące zakończonych spraw(także sądowych)czyni z nas prawdziwych ekspertów od odszkodowań.

Stanowisko:
DYREKTOR REGIONALNY

Twoje zadania:

Bezpośredni kontakt z klientami kancelarii.
Analiza sytuacji klienta i informowanie klientów o przysługujących im prawach.
Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy.
Budowa,zarządzanie oraz szkolenie grupy sprzedażowej.
Dbałość o jakość usług oferowanych przez kancelarię.

Nasze oczekiwania:

Wysoka kultura osobista.pewność siebie,dobra prezencja i łatwość nawiązywania kontaktów.
Niekaralność.
Doświadczenie w branży odszkodowawczej.
Chęć aktywnej współpracy i osiągania wysokich wyników.
Chęć zarabiania więcej niż inni i determinacja do bycia najlepszym-sprzedaż musi być Twoim żywiołem.
Ciągłe wyprzedzanie konkurencji poprzez oferowanie klientowi więcej i lepiej niż konkurenci.
Prawo jazdy kat.B.

Co oferujemy:

Najwyższe wynagrodzenie w branży.Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników bez górnego limitu.
Duże zarobki od początku współpracy.
Transparentny i uczciwy system wynagrodzeń,promujący najlepszych.
Dodatkowe benefity.Wysokie premie za każdą duża sprawę niezależnie od prowizji i bardzo wysokich zaliczek.
Wycieczki za pozyskanie określonej liczby spraw.
Za dobre wyniki indywidualnie lub grupowo finansujemy leasing pojazdu do wartości 350.000zł.
Darmowe materiały marketingowe.
Nasi klienci nie ponoszą z góry żadnych kosztów prowadzenia sprawy,także spraw kierowanych na drogę postępowania sądowego.
Mamy własną bazę spraw które będziemy Tobie zlecać.
Ustalamy z Tobą indywidualnie formę współpracy,m.in.umowę o pracę,agencyjną czy umowę zlecenie.
Prowadzimy regularne szkolenia merytoryczne i praktyczne.Jeżeli nie masz dużego doświadczenia przeszkolimy Ciebie i będziemy wspierać Twój rozwój.
Duża elastyczność i niezależność "work-life-balance".Sam ustalasz plan dnia.pracujesz kiedy chcesz,pełnoetatowo lub traktujesz jako pracę dodatkową.A my Ciebie wspieramy i cenimy Twoją pracę.

Zapraszamy do współpracy osoby:doskonale zorganizowane,samodzielne,o bardzo wysoko rozwiniętych umiejętnościach komunikacyjnych i interpersonalnych.
Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży.

Jesteś najlepszy w swojej firmie?Czujesz,że można inaczej?Chcesz zarabiać więcej?
Pamiętaj:Jeśli nie chcesz zarabiać minimum 15.000zł. miesięcznie nie aplikuj do nas.

Aleksandrów Łódzki,Bełchatów,BiałaRawska,Błaszki,
Brzeziny,Drzewica,Działoszyn,Głowno,Kamieńsk,Koluszki,
Konstantynów Łódzki,Krośniewice,Kutno,Łask,Łęczyca,Łowicz,Łódź,Opoczno,
Ozorków,Pabianice,Pajęczno,Piotrków Trybunalski,Poddębice,Przedbórz,
Radomsko,Rawa Mazowiecka,Sieradz,Skierniewice,Stryków,Sulejów,
Szadek,Tomaszów Mazowiecki,Tuszyn,Uniejów,Warta,Wieluń,Wieruszów
Zduńska Wola,Zelów,Zgierz,Złoczew,Żychlin

Dodana
Wygasa (za 2 dni)