QUALITY ASSURANCE Warszawa

PMSolutions
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

QA Project Lead Warszawa

Branża Gamingowa

Zadania:

Prowadzenie, wspieranie i monitorowanie pracy techników
Śledzenie ogólnego postępu wśród projektów
Aktywna identyfikacja i komunikacja wszelkich problemów, które mogą mieć wpływ na postęp testowania
Raportowanie do wewnętrznych Klientów
Sprawdzanie nowych błędów i śledzenie statystyk baz danych

Wymagania

Doświadczenie w projektach z branży gamingowej
Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
Znajomość języka angielskiego min C1
Znajomość platformy VR, konsoli i PC
Zdolność do utrzymania pozytywnego nastawienia i zwiększenia morale zespołu

Oferujemy

Umowa na pełny etat
Pakiet świadczeń (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, spotkania wprowadzające)
Możliwość prowadzenia projektów związanych z najnowszymi technologiami i urządzeniami
Praca wśród fanów gier wideo

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do kontaktu @ z dopiskiem QA Project Lead - Warsaw
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)