Zatrudnimy na stanowisku Regionalny Menedżer Handlowy

PARKI NAUKOWE, TECHNOLOGICZNE I PRZEMYSŁOWE GENEZA S.A.
  • Tarnowskie Góry, śląskie pow. tarnogórski

Handlowiec

Umowa o pracę

Działająca od 1990 roku firma, tworzy nowy zespół handlowców do obsługi uznanego producenta piwa słodowego aromatyzowanego, wieloletniego partnera najlepszych na rynku hurtowni i sklepów, Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Regionalny Menedżer Handlowy
Miejsce pracy: Śląsk i województwa ościenne
Opis stanowiska:
Pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami oraz ocena ich wiarygodności finansowej
Przygotowanie i prezentacja oferty handlowej
Prowadzenie negocjacji handlowych i finalizowanie transakcji
Obsługa klientów na podległym terenie, bieżąca analiza ich oczekiwań
Dbanie o ekspozycję i dostępność produktów w punktach handlowych oraz wprowadzanie nowości
Przekazywanie uwag zgłaszanych przez klientów
Przekazywanie zamówień i koordynowanie logistyki dostaw zamówionych towarów w terminie ustalonym z klientami
Monitorowanie spływu należności za dostarczone towary

Wymagania

Umiejętności organizacyjne i handlowe
Zaangażowanie w realizację założonych celów
Dyspozycyjność
Czynne prawo jazdy kat. B
Znajomość branży FMCG
Dodatkowym atutem będzie posiadanie samochodu osobowego

Zapewniamy:
Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
Wynagrodzenie stałe i klarowny system prowizyjny
Niezbędne narzędzia pracy
Samodzielność w realizacji zadań
Możliwość rozwoju w ramach firmy oraz zdobycie doświadczenia w strukturze sprzedaży
Osoby zainteresowane podjęciem pracy na ww. stanowisku prosimy o przesłanie aplikacji (CV z aktualnym zdjęciem) na adres mailowy @
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)