OFERTA PRACY – PROJEKTANT / PROGRAMISTA VR

Stolgraf
  • Strzegom, dolnośląskie pow. świdnicki

Inżynier

Umowa o pracę

W związku z uruchomieniem nowego projektu, łączącego technologię VR, 3D, 2D oraz prace programistyczne, poszukujemy specjalistów do współpracy.
Oferujemy stałą pracę w kreatywnym, młodym, dynamicznym zespole naukowców, programistów, grafików. Pracę przy najnowszym oprogramowaniu i sprzęcie. Tworzymy systemy VR.
Jeśli twoją pasją jest kreacja i gry – zapraszamy do naszego zespołu.
Zadania:
• projektowanie i usprawnianie prowadzenia rozgrywki (gra logiczna);
• lvl designe (projekt i implementacja w środowisku UE4)
• tworzenie i implementacja assetów w środowisku UE4;
• generowanie mechanik rozgrywki w UE4;
• opracowywanie oraz implementacja elementów gamifikacyjnych;
• opracowanie i implementacja sterowania w środowisku VR @
• Tworzenie elementów interfejsu GUI w środowisku VR @

Wymagania

• Biegła znajomość środowiska UE4;
• C++;
• podstawowa znajomość programów do kreacji (3dsmax, Substaince Painter, Photoshop);
• biegła obsługa oprogramowania biurowego (Slack, JIRA, Redmine, Word, Excel, PowerPoint);
• doświadczenie w projektowaniu GUI, rozgrywki, mechanik;
• kreatywność, dbałość o szczegóły, umiejętność koncepcyjnego myślenia oraz rozwiązywania problemów;
• umiejętność pracy w zespole;
• znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na płynne poruszanie się w dokumentacji technicznej projektu;
• ciągłe doskonalenie w zakresie szerokorozumianego gamedev’u.
Mile widziane:
• Znajomość architektury x86;
• znajomość zagadnień hardware;
• znajomość zagadnień związanych z VR, software i hardware (@HTC vive);
• administracja systemem Windows 10;
• znajomość branży gier i VR;
• znajomość metodyki scrum.
Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z nami i spełniasz nasze oczekiwanie nie wahaj się wysłać swojego CV i portfolio. Praca w Stanowicach (58-141) – stacjonarna.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)