Super zarobki!!!-Specjalista ds.odszkodowań

Kancelaria Prawna Solace
  • Gdańsk, pomorskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Kancelaria prawna Solace, to firma prawnicza specjalizująca się w obsłudze spraw odszkodowawczych. Prowadzimy wszystkie ich rodzaje, a ponad trzydziestoletnie doświadczenie naszych pracowników i współpracowników (adwokatów i radców prawnych)oraz tysiące zakończonych spraw (w tym również sądowych) czyni z nas prawdziwych ekspertów od odszkodowań.
Naszych klientów obsługujemy bez pobierania jakichkolwiek kosztów z góry.
Obsługujemy również sprawy w których uszczerbek na zdrowiu poszkodowanego był niewielki, a w razie odmowy kierujemy je na drogę postępowania sądowego.
Naszym klientom wypłacamy zaliczki na poczet odszkodowania, a także DOPŁACAMY DO ZANIŻONYCH ODSZKODOWAŃ ZA USZKODZONY POJAZD Z OC SPRAWCY!-szkody z ostatnich 3 lat.
Stanowisko:
Przedstawiciel ds. odszkodowań/Menadżer ds. odszkodowań/Dyrektor Regionalny
Praca stała lub dodatkowa.

Twoje zadania:
• Bezpośredni kontakt z klientami kancelarii.
• Analiza sytuacji klienta, poinformowanie klientów o przysługujących im prawach, podpisanie umowy o obsługę prawną.
• Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy.
• Rekrutacja, budowa, zarządzanie oraz szkolenie grupy sprzedażowej.
• Dbałość o jakość usług oferowanych przez kancelarię.
Nasze oczekiwania:
• Wysoka kultura osobista, pewność siebie, dobra prezencja i łatwość nawiązywania kontaktów.
• Niekaralność.
• Chęć aktywnej współpracy i osiągania wysokich wyników.
• Nastawienie do zarabiania więcej niż inni i determinacja do bycia najlepszym-sprzedaż musi być Twoim żywiołem.
• Ciągłe wyprzedzanie konkurencji poprzez oferowanie klientowi więcej i lepiej niż inni.
• Prawo jazdy kat. B.
• Doświadczenie w branży odszkodowawczej będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:
• Wysokie wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników bez górnego limitu. MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA STAŁEGO WYNAGRODZENIA OD POCZĄTKU WSPÓŁPRACY!
• Najwyższe dopłaty do kosztorysów, w sprawach cesji całe wynagrodzenie wypłacamy z góry!!!
• Duże zarobki od początku współpracy.
• Przejrzysty i uczciwy system wynagrodzeń.

Dodatkowe benefity:
• Wysokie premie za każdą dużą sprawę niezależnie od prowizji i bardzo wysokich zaliczek.
• Za sprawę z roszczeniem powyżej 100.000zł premia min.1000zł.
• Wycieczki dla każdego za pozyskanie określonej liczby spraw.
• Finansowanie leasingu samochodu,kosztów prowadzenia biura.
• Regularne szkolenia merytoryczne i praktyczne. Jeżeli nie masz dużego doświadczenia przeszkolimy Ciebie i będziemy wspierać Twój rozwój.
• Darmowe materiały marketingowe.
A ponadto:
• Mamy własną bazę spraw które będziemy Tobie zlecać.
• Ustalamy z Tobą indywidualnie formę współpracy ,m.in. umowę o pracę, umowę agencyjną lub umowę zlecenie.
• Zapewniamy dużą elastyczność i niezależność "work-life-balance". Sam ustalasz plan dnia. Pracujesz kiedy chcesz, pełnoetatowo lub traktujesz jako pracę dodatkową, a my Ciebie wspieramy i cenimy Twoją pracę.
Pamiętaj!
Nasi klienci nie ponoszą z góry żadnych kosztów prowadzenia sprawy, także spraw kierowanych na drogę postępowania sądowego.
Mamy najwyższe zasądzenia poparte setkami wyroków zadowolonych klientów,
Zapraszamy do współpracy osoby: doskonale zorganizowane, samodzielne,nastawione na cel o bardzo wysoko rozwiniętych umiejętnościach komunikacyjnych i interpersonalnych.
Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży. Dla Was mamy indywidualne warunki współpracy.
Jesteś najlepszy w swojej firmie?
Czujesz, że można inaczej?
Chcesz zarabiać szybciej i więcej?
Minimum 15.000zł?
Jeździć luksusowym samochodem opłacanym przez kancelarię, który po zakończeniu leasingu stanie się Twoją własnością? Stałe wynagrodzenie +prowizja?

Przyślij swoje CV lub krótki opis swojej dotychczasowej kariery zawodowej na adres e-mail: @

Sprawdź jakie sprawy obsługujemy i co możemy Tobie zaproponować
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)