Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024

Inżynier Elektronik

Lento
  • Sosnowiec, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Obecnie dla naszego Klienta producenta podzespołów elektronicznych poszukujemy Inżyniera Elektronika w Sosnowiec

Zadania:
• projektowanie, rozwój, symulacja i testowanie układów elektronicznych
• projektowanie obwodów PCB
• analiza i rozwiązywanie problemów dotyczących funkcjonalnego sprzętu badawczego
• opracowywanie plików i dokumentacji na potrzeby produkcji
• testy prototypów, tworzenie raportów

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, automatyka, mechatronika)
• minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• umiejętność projektowania układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych
• dobra praktyczna znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej
• zdolności manualne i umiejętność lutowania elementów SMD
• umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
• dobra znajomość j. angielskiego
• zdolność szybkiego uczenia się, samodzielność, współpraca zespołowa
• dokładność i rzetelność

Atuty:
• znajomość SQL bazy danych
• znajomość programów Visual Studio (.net, VB, C #), Labview, TestStand, Platformy National Instruments
• zamiłowanie do elektroniki
• znajomość systemu kontroli optycznej (np. Dalsa Sherlock)

Jeśli oferta nasza zainteresowała Pana (Panią),
prosimy w CV o zawarcie klauzuli "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 37 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)"