Pracownik biurowo - administracyjny

W Polsce praca
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Aktualnie do naszego biura w Olsztynie - wpolscepraca.pl poszukujemy:
Nr. certyfikatu 17348

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie pionu HR

Obowiązki:
• prace administracyjno - gospodarcze
• działania organizacyjne i administracyjne związane z zakwaterowaniem pracowników
• rozwiązywanie bieżących problemów związanych z pracownikami, zakwaterowaniem itp

Wymagania - przyjmujemy także bez doświadczenia :
• dobra organizacja pracy
• obowiązkowość i szczegółowość
• pomysłowość i inicjatywa
• zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania relacji

Oferujemy

• możliwość stażu
• możliwość rozwoju zawodowego
• miłą atmosferę i dobry humor w naszym zespole
• możliwość zakwaterowania ,

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U nr.133,poz.833)”.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)