Domy dla Dzieci zatrudnią wychowawcę

Towarzystwo Nasz Dom Oddział we Wrocławiu (Domy dla Dzieci
  • Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Sprawowanie opieki i wychowania w grupie wychowanków oraz indywidualna praca z wychowankami umieszczonymi w instytucjonalnej pieczy zastępczej

Wymagania

Wykształcenie wyższe na kierunkach: pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, albo na dowolnym kierunku , uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauki o rodzinie lub
resocjalizacji. Poszukujemy osób z pasją i charyzmą, którzy mają pomysł na ciekawe spędzanie czasu z dziećmi, chętnie podejmują się nowych wyzwań i posiadają umiejętności współdziałania w zespole. Mile widziane osoby z doświadczeniem zawodowym i referencje.

Oferujemy

Zatrudnienie na umowę o pracę w systemie zmianowym, możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez udział w szkoleniach i warsztatach, pracę w doświadczonym zespole pedagogów i innych specjalistów,wsparcie i konsultacje wewnętrzne i zewnętrzne. Wzrost wynagrodzenia związany z
uzyskaniem stopnia awansu zawodowego wynikającego ze stażu pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list
motywacyjny) na adres: mailowy @ (w temacie wiadomości proszę wpisać
"Wychowawca"). Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.
Prosimy o dołączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)