19 zł Komorniki Poznań Pracownik magazynu sortowni bezpłatny

Inwork Sp zoo
  • Komorniki, wielkopolskie pow. poznański

Magazynier

Umowa o pracę

Pracownik Sortowni / Pracownik Magazynu

Bezpłatny transport dla pracowników: stały kurs na trasie Poznań Dworzec Zachodzi – DPD Komorniki

Miejsce pracy: 62-052 Komorniki k. Poznania ul. Kolumba 12

CIEKAWA PRACA :: ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE :: ZADZWOŃ I ZAPYTAJ

ZADANIA:

• Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami kurierskimi
• Sortowanie przesyłek
• Przygotowanie przesyłek do załadunku, oraz załadunek przesyłek

OFERUJEMY:

• Bezpłatny transport do i z miejsca pracy.
• Stawka godzinowa do 19 zł brutto/h
• Premia za każde polecenie 200 zł brutto (jeśli polecisz nam innego kandydata, który przepracuje z nami minimum 21 dni roboczych, za każdego)
• Wynagrodzenie chronione przed zajęciem komorniczym (pomoc w załatwieniu formalności)
• Zatrudnienie w oparciu o PEŁNOSKŁADKOWĄ umowę zlecenie (płatne chorobowe).
• Zdobycie doświadczenia zawodowego w największej firmie z sektora logistycznego.
• Pracę od poniedziałku do piątku.
• Zmiany od godziny 15:00 do23:00 lub 23:00 do 7:00

WYMAGANIA:

• Dyspozycyjność do pracy na zmianie nocnej od poniedziałku do piątku
• Sumienność i motywacja.
• Chęć do pracy fizycznej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

Prosimy również o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

(1 klauzula)

Klikając w przycisk „Wyślij” lub wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zawierające poniższą klauzulę, zgadzasz się na przetwarzanie przez InWork Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem privacy(małpa)inwork.pl Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/łeś wysyłając nam zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wypływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy, a gdy wyraziłeś zgodę w na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 60 miesięcy. Twoje dane przekazane będą do InWork Sp. z o.o. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań skontaktować się możesz z nami pod adresem privacy(małpa)inwork.pl

(2 klauzula)

Akceptując klauzulę lub wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zawierające poniższą klauzulę, zgadzasz się na przetwarzanie przez Inwork Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu rekrutacyjnym (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe które nie zostały wskazane w kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub. Innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.
Jeśli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

(3 klauzula)

Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres hr(małpa)inwork.pl co nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez cofnięciem zgody.

(4 klauzula zgoda na przyszłe rekrutacje)

Zgadzam się na przetwarzanie przez InWork Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez InWork Sp. z o.o

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Agencja Zatrudnienia (nr licencji 14 007)
Dodana
Wygasa (za 6 dni)