Asystent sprzedaży / Handlowiec

CALIPSO Olsztyn
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Opis oferty pracy:
Firma Calipso specjalizuje się we wdrażaniu nowych rozwiązań oraz produktów z dziedziny nowoczesnych technologii.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników do różnych działów. Chcesz się rozwijać, szukasz nietuzinkowej pracy. Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

ASYSTENT działu sprzedaży / HANDLOWIEC
Miejsce pracy: OLSZTYN

Zakres obowiązków:
 Aktywne pozyskiwanie klientów;
 Wsparcie działu handlowego w bieżących działaniach;
 Organizowanie oraz umawianie spotkań biznesowych;
 Komunikowanie się i korespondencja z klientami;
 Pogłębianie dobrych relacji z obecnymi klientami;
 Reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych, na targach oraz dbanie o jej pozytywny wizerunek;

Wymagania

 Wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne, zarządzenie/marketingowe);
 Doświadczenie na podobnym stanowisku
 Bardzo wysoka kultura osobista;
 Zaangażowanie i ukierunkowanie do osiągania założonych celów;
 Łatwość nawiązywania kontaktów;
 Silna motywacja;
 Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym będzie dodatkowym atutem;
 Prawo jazdy kat. B;
 Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.​

Oferujemy

 Ciekawą i pasjonującą pracę w stabilnej, mocno rozwijającej się firmie;
 Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
 Szkolenia techniczne, branżowe oraz handlowe;
 Pracę w młodym i nastawionym na sukces zespole;
 Umowę o pracę;
 Motywacyjny system wynagrodzenia: część stała oraz premie zależne od zaangażowania oraz wyników pracy;
 Narzędzia pracy: laptop, komórka;

Praca w biurze w Olsztynie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) na adres email:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę CALIPSO z siedzibą w Jonkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest CALIPSO z siedzibą w Jonkowie przy ul. Ogrodowej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)