Postaw na pracę w sprzedaży z j. włoskim!

Tivron
  • Kraków, małopolskie

Inny

Umowa o pracę

Intensywnie się rozwijamy - pod każdym względem! Jest nas coraz więcej, testujemy nowe produkty, powiększamy rynki, na których działamy.

Krótko o nas:

Jesteśmy językowym contact center obsługującym proces sprzedaży. Aktualnie działamy dla branży zdrowia/urody - zajmujemy się sprzedażą suplementów pochodzenia naturalnego.

Pracujemy w gronie ok. 250 osób w 3 oddziałach: Kraków, Warszawa, Cieszyn. Pracują z nami konsultanci, trenerzy, liderzy, menedżerowie i inni - co ich łączy? Pozytywne nastawienie i motywacja, bo przecież wszystko jest możliwe!

Kogo teraz szukamy?

Osoby, która biegle zna język włoski i chce wykorzystać jego znajomość na co dzień - kogoś, kto chce też dobrze zarobić!

Twoje zadania:

• kontakt telefoniczny z klientami rynku zagranicznego
• dosprzedaż produktów klientom, którzy złożyli zamówienie online, bądź jakiś czas temu skorzystali już z oferty

Możemy Ci zaoferować:
• wynagrodzenie w postaci podstawy 20 zł netto/h + prowizja
• możliwość rozwoju - od konsultanta do lidera
• zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
• wsparcie w postaci szkoleń, warsztatów
• praca w godzinach 8-16 bądź opcja zmian popołudniowych
• praca stacjonarnie w naszym oddziale w Krakowie

Szukamy osób z doświadczeniem w sprzedaży i bez - ważniejsze od tego jest Twoje nastawienie i to, czy patrzymy w tym samym kierunku.
Poznajmy się! Zaczniemy od krótkiej rozmowy telefonicznej. Do usłyszenia!
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)