Kontakt z nativem: FRANCUSKI 6-7 tys.netto

Tivron
  • Białystok, podlaskie

Inny

Umowa o pracę

Mówisz biegle w języku francuskim?

Chcesz wykorzystywać język na co dzień i świetnie zarabiać?

Z nami to możliwe!

Sprzedaż to serce naszej firmy. Choć jesteśmy polską organizacją to panuje u nas atmosfera różnorodności za sprawą wielu kultur i języków. Możemy pochwalić się świetną atmosferą!

Jeśli chcesz dołączyć do firmy, w której liczysz się Ty jako jednostka, a nie kolejny numerek pośród setek pracowników odezwij się do nas.

Zajmujemy się telefoniczną sprzedażą i obsługą klienta. Zapewniamy najlepsze szkolenia w mieście i opiekę świetnych managerów!

Oferujemy

- pracę na cały etat, szkolenie w systemie zdalnym

- codzienny kontakt z żywym językiem oraz kulturą (rozmowy z klientem native speakerem)

- pełne wdrożenie do pracy oraz opiekę profesjonalistów - nauczymy Cię wszystkiego co konieczne

- ponad przeciętne wynagrodzenie w okolicach 6000-7000 tysięcy netto (podstawa gwarantowana ok. 3000zł netto plus premie)

- przyjazną atmosferę w zespole oraz świetnego przełożonego,

Twoje zadania:

rozmowy telefoniczne z klientem, który kupił produkt online
praca na infolinii wychodzącej i przychodzącej
proponowanie innych produktów z oferty, powiększanie zamówień, dosprzedaż
telefoniczna obsługa klienta

Nie oczekujemy doświadczenia, czy specjalistycznego wykształcenia. Szukamy osób z potencjałem. Nie wiesz czy go posiadasz? Zgłoś się do nas, sprawdzimy :)
Dodana
Wygasa (za 6 dni)