Monter / Mechanik maszyn

W&K Industriemontage Sp. z o.o.
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Inżynier

Umowa o pracę

W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie 59-300 przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 177, jest międzynarodową firmą usługową, prężnie rozwijającą się w zakresie montażu przemysłowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Stawiamy na stały rozwój i poszerzamy swoje kompetencje oraz możliwości.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Monter – Mechanik

Miejsce pracy: Polska/Niemcy

Opis stanowiska:
• montaż maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującą dokumentacją
• optymalizacja maszyn i urządzeń pod kątem hydraulicznym, mechanicznym i pneumatycznym
• uruchamianie gotowych maszyn i urządzeń oraz przeprowadzanie testów
• tworzenie dokumentacji i raportowanie prac

Wymagania

• wykształcenie w wymienionym powyżej obszarze
• doświadczenie w pracy jako mechanik / monter maszyn; mile widziane osoby początkujące w zawodzie
• umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
• sumienność i samodzielność w organizacji pracy
• mile widziane umiejętności spawalnicze
• mile widziane uprawnienia UDT do obsługi podestów ruchomych i wózków widłowych
• znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
• pracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności – szkolenia zawodowe
• zakwaterowanie, odzież – po stronie pracodawcy
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)