Do obsługi projektu ECO możliwość zakwaterowania Warszawa

Ewatex
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Otwieramy nabory dla liderów branży ekologicznej w swoim sektorze.

Praca z klientem - to nie jest obsługa telefoniczna - pracujemy z ludźmi twarzą w twarz.

Masz dosyć wysyłania wielu CV i braku odpowiedzi? – Prowadzimy dynamiczny proces – napisz odpowiemy na pewno do 2 dni!

Szukasz pracy na stałe ? - Zadzwoń do nas mamy dla ciebie pracę!

Szukasz pracy dorywczej? - Zadzwoń do nas mamy projekty w bardziej swobodnej formie.

Chcesz nowych perspektyw ale brakuje Ci doświadczenia? - Zadzwoń lub napisz do nas chęć rozwoju będzie twoim atutem.

Jaki jest zakres obowiązków?

Obsługa projektu.

Godna reprezentacja firmy i promowanie marki.

Realizowanie celów kampanii informacyjnej.

Raportowanie danych do kierownika grupy.

Nasze oczekiwania:

Zaangażowanie – firma to cała społeczność.

Zawsze pozytywne nastawienie - pesymistom dziękujemy już teraz.

Chęć ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji – dużo szkoleń.

Ciekawa postać osobista -Twoja osobowość i predyspozycje są więcej warte od wszystkich dyplomów.

Praca z misją - ochrona środowiska.

Mile widziane ale nie wymagane:

Prawo jazdy kat B

Doświadczenie w obsłudze klienta

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny Ewatex

Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)