Kosztorysant/ Mistrz Budowlany z doświadczeniem

HR Project
  • Kraków, małopolskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Jesteś Kosztorysantem/ Kierownikiem Robót Budowlanych jesteś charyzmatycznym i dynamicznym człowiekiem to zajęcie dla Ciebie :)

Aktualnie dla naszego Klienta dobrze rozwijającej się firmy z branży budowlane poszukujemy pracownika na stanowisko Kosztorysant / Kierownik Robót Budowlanych z doświadczeniem przy budowie domów jednorodzinnych i wielorodzinnych.
oraz administrowanie harmonogramem budowy po podpisaniu umowy z zamawiającym.
Obowiązki:
organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i umową z Zamawiającym;
przyjmowanie, kontrola oraz rozliczanie materiałów na budowie, ewidencja godzin pracowników i sprzętu;
organizowanie, rozliczanie i ocena pracy pracowników;
realizacja robót zgodnie z wymaganiami jakościowymi zawartymi w dokumentacji budowy;
zapewnienie przestrzegania przepisów PPOŻ i BHP na budowie;
współpraca z kierownictwem kontraktu, bieżący monitoring postępu robót;
inne dodatkowe czynności służące prawidłowym postępom robót.
Oczekiwania:
doświadczenie na podobnym stanowisku;
doświadczenie przy budowie domków i budynków wielorodzinnych;
mile widziane wykształcenie techniczne;
odpowiedzialność, sumienność, terminowość.

Oferujemy

umowę o pracę;
możliwość rozwoju zawodowego;
atrakcyjny system wynagradzania powiązany z wynikami pracy;
miłą atmosferę.

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)