Eastgate Recruitment

Elektryk monter podzespołów elektronicznych Finlandia

  • Finlandia zagranica

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

EastGateRecruitment jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 17627. Od 2017 oferujemy profesjonalne usługi rekrutacyjne firmom, które poszukują pracowników do pracy w siedzibach firm znajdujących się w całej Europie. Pracownikom gwarantujemy natomiast pomoc nie tylko w znalezieniu pracy, ale również doradztwo personalne oraz poradnictwo zawodowe.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego fińskiego klienta poszukuje kandydatów do pracy w Finlandii

Zakres obowiązków

  • montaż szaf elektrycznych i rozdzielnic

Wymagania

  • doświadczenie
  • podstawowy język angielski

Oferujemy

  • fińska umowa o pracę
  • 12€ +6,3% € Euro za godzinę brutto - 10 godzin pracy dziennie
  • zakwaterowanie - koszt 200 Euro miesięcznie
  • Administratorem danych osobowych jest Jakub Wojciechowski - EastGate Recruitment 80-145 Gdańsk Ul. Skarpowa 81/3, NIP: 5832908936. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jakub Wojciechowski - EastGate Recruitment 80-145 Gdańsk Ul. Skarpowa 81/3, NIP: 5832908936 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 11 miesięcy temu)