Projekt Efektywny - Organizacja Eventów Online

Dział sprzedaży (Agencja eventowa)

  • Kontrakt B2B
    3 600-10 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Umowa o pracę
    4 500-12 000 zł brutto / mies.
  • Bielsko-Biała, śląskie

Handlowiec

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o. to wiodący organizator integracji online oraz wyjazdów integracyjnych w Polsce. Działalność firmy skupia się tylko i wyłącznie na grupach zorganizowanych, z wyłączeniem klienta indywidualnego. Od roku 2020 firma rozwija z sukcesem nowy obszar działalności, jakim jest integracja online.

Głównymi obszarami działalności podmiotu są:

  • Integracja online
  • Wyjazdy integracyjne.
  • Wycieczki turystyczne.
  • Szkolenia team building.
  • Wyjazdy narciarskie.
  • Turystyka motywacyjna.

Więcej informacji na: Wyjazdy integracyjne oraz Integracja online

Poszukujemy osoby lubiącej się uczyć, komunikacyjnej, otwartej i poszukującej pracy stałej na okres minimum 3-5 lat w sprzedaży.

Praca polega na obsłudze sprzedażowej przychodzących zapytań od klientów. Jest to praca projektowa, w której w każdym miesiącu prowadzi się od kilku do kilkunastu projektów eventowych. Rolą event experta jest zapewnienie kompleksowej obsługi klientom grupowym, od stworzenia programu eventu online (od 2020) oraz w klasycznej formie wyjazdu, aż po jego pełne rozliczenie.

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów i usług o charakterze eventowym dla grup zorganizowanych.
  • Negocjacje z podwykonawcami usług.
  • Utrzymywanie trwałych i pozytywnych relacji z Klientem.
  • Realizacja powierzonych celów sprzedażowych.
  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług.
  • Ścisła współpraca z działem realizacji.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym.
  • Naturalne zdolności interpersonalnalne.
  • Predyspozycje sprzedażowe i negocjacyjne.
  • Pracowitość i zaangażowanie.
  • Systematyczności i planowania pracy.
  • Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym.
  • Obsługi komputera i pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel).
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę / umowę agencyjną.
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja od wyników.
  • Wyposażone stanowisko pracy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
  • Szkolenia sprzedażowe i negocjacyjne.
  • Pracę w młodym ambitnym zespole.
  • Bardzo pozytywną atmosferę w pracy.
  • Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Cieszyńska 313, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
  • Informujemy, że Administratorem danych jest Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Dunikowskiego 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Dodana
Wygasa (za 23 dni temu)