• Gdańsk, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Michael Page Finance & Human Resources - W centrum naszej działalności znajdują się tysiące ludzi, których życie odmieniliśmy znajdując im nową pracę oraz wyjątkowa jakość usług, które świadczymy naszym klientom i kandydatom. Z dumą wyznaczamy standardy na rynku rekrutacyjnym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu ze zrozumieniem osobistych motywacji, stwarzamy naszym kandydatom okazję do realizacji pełni ich potencjału.

Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą poszukującym członków swojego zespołu, czy kandydatem, który chce rozwinąć swoją karierę, Michael Page oferuje Ci zespół który zrozumie Twoje potrzeby. Wraz z Page Executive i Page Outsourcing, Michael Page jest częścią PageGroup. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie od tego czy szukasz pracownika, czy też nowego miejsca pracy.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesami HR w celu wspierania celów biznesowych, w tym ocena pracowników, zarządzanie talentami i planowanie sukcesji.
  • Doradztwo kadry menedżerskiej w zakresie prawa pracy i rozwiązań HR.
  • Rozwój kompetencji menedżerskich i wsparcie w zarządzaniu zmianą organizacyjną.
  • Podnoszenie kompetencji sprzedażowych pracowników w celu zwiększenia efektywności handlowej.
  • Analiza danych w celu identyfikacji trendów i poprawy doświadczenia pracowników.
  • Budowanie i utrzymywanie zaufanych relacji biznesowych.
  • Współpraca z menedżerami w rekrutacji i wprowadzaniu nowych pracowników.
  • Realizacja planów szkoleniowych i Indywidualnych Planów Rozwoju kluczowych talentów.
  • Kreowanie działań budowania marki pracodawcy we współpracy z zespołem HR.
  • Doskonalenie standardów HR opartych na najlepszych praktykach rynkowych.
  • Udział w projektach HR, obejmujących rozwiązania korporacyjne i lokalne.

Wymagania

  • Min. 3-4 letnie doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku w branży FMCG, Retail
  • Znajomość prawa pracy oraz aktualnych trendów i najlepszych praktyk w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.
  • Umiejętność skutecznego wspierania kadr menedżerskich i biznesowych w zakresie rozwoju talentów oraz zarządzania wydajnością.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, umożliwiające budowanie zaufanych relacji.
  • Umiejętność analizy danych i wnioskowania biznesowego w celu podejmowania skutecznych decyzji personalnych.
  • Doświadczenie w planowaniu, koordynowaniu i realizacji programów szkoleniowych dla pracowników na różnych szczeblach organizacji, z naciskiem na rozwój kompetencji menedżerskich i sprzedażowych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Gotowość do częstych podróży

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań i nowych możliwości
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie nastawionej na rozwój
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Auto służbowe do dyspozycji
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Michael Page Finance & Human Resources 40-007 Katowice Uniwersytecka 13, NIP: 5252345586 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)