Podinspektor/ inspektor/ starszy inspektor w dziale administracyjno-gospodarczym w ops żoliborz k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Urzędnik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Naczelnik / kierownik wydziału (wymagany staż - lata: 3)
  • Inne wymagania: niezbędne:
    - obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nie posiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 530 z późn.zm.) ,
    - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
    - niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    - nieposzlakowana opinia,
    - wykształcenie wyższe, staż pracy 4 lata, doświadczenia zawodowe minimum 3 lata dla stanowiska starszego inspektora,
    - wykształcenie wyższe/ średnie, staż pracy 3 lata/ 5 lat, doświadczenie zawodowe minimum 2 lata dla stanowiska inspektor,
    -wykształcenie wyższe/ średnie, staż pracy 0/ 3 lata, doświadczenie zawodowe minimum 1 rok dla stanowiska podinspektor.

    dodatkowe:
    - ukończony kurs Kancelaryjno-archiwalny I stopnia,
    - znajomość regulacji prawnych: kodeks postępowania administracyjnego, ustawa o finansach publicznych, ustawa o pracownikach samorządowych, o ochronie danych osobowych, ustawy o dostępie do informacji publicznej, aktualnych przepisów dot. archiwizacji,
    - znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
    - pożądane kompetencje: samodzielność, sumienność, umiejętność organizacji pracy, odpowiedzialność, komunikatywność, terminowość.

    Do wynagrodzenia zasadniczego dodatkowo: dodatek stażowy 5-20%, dodatek motywacyjny po 3 miesiącach pracy, tzw. 13-tka, fundusz socjalny.
    Wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto: przedział wynagrodzenia zasadniczego dla stanowiska
    podinspektor 5.000 zł - 5.100 zł mies., inspektor 5.300 zł 5.419 zł, starszy inspektor 5.800 zł 5.966 zł

    Wymagane dokumenty (podpisane odręcznie): podpisany odręcznie Formularz osoby ubiegającej się o zatrudnienie, w przypadku zakwalifikowania do II etapu rekrutacji kandydaci zobowiązani są dostarczyć do wglądu dokumenty potwierdzające informacje zawarte w Formularzu, kandydaci zamierzający skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy o pracownikach samorządowych (tj. Dz.U. z 2022 r. poz. 530 z późn.zm.) zobowiązani są dostarczyć do wglądu dokument potwierdzający niepełnosprawność.
    Formularz osoby ubiegającej się o zatrudnienie do pobrania w pliku PDF i DOC na stronie Ośrodka
    Osoba wybrana do zatrudnienia zobowiązana będzie dostarczyć przed nawiązaniem stosunku pracy aktualne zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego oraz jej dane zostaną sprawdzone, czy nie figurują w Rejestrze Osób Skazanych Za Przestępstwa na tle Seksualnym.

    Sposób złożenia dokumentów:
    Wypełniony Formularz można przesłać za pośrednictwem operatora pocztowego na adres: Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy, ul. Dembińskiego 3, 01-644 Warszawa z dopiskiem na kopercie: Podinspektor/inspektor/starszy inspektor nr 11/2024, złożyć osobiście w kancelarii Ośrodka pok. nr 7 (adres jw.) lub przesłać w formie skanów za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rekrutacja@ops-zoliborz.waw.pl do godz. 16.00 dnia 27.05.2024 r. (data wpływu do Ośrodka) Dokumenty złożone w sposób niezgodny z wymaganiami ogłoszenia o naborze nie będą rozpatrywane, a kandydat nie będzie dopuszczony do dalszego postępowania rekrutacyjnego. Wybrani w drodze analizy złożonych dokumentów aplikacyjnych kandydaci zostaną zaproszeni na kolejny etap rekrutacji.

    Miejsce pracy: ul. Dembińskiego 3.

    Postępowanie rekrutacyjne na stanowisko Podinspektor/inspektor/starszy inspektor obejmuje następujące etapy:
    etap I ocena formalna Formularzy złożonych przez kandydatów,
    etap II ocena dokumentów
    etap III rozmowa kwalifikacyjna
    Wybrani w drodze analizy złożonych dokumentów aplikacyjnych kandydaci zostaną zaproszeni na kolejne etapy rekrutacji.
    Pracodawca zastrzega sobie prawo do odwołania w/w naboru w każdym czasie bez podania przyczyny oraz do zakończenia naboru bez wybrania żadnego z kandydatów.
    Osoba odpowiedzialna za rekrutację Wiesława Bukszewicz
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 966 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)