Inspektor-stażysta (kd-110.18.2024) k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Część etatu

Praktykant/stażysta

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze
  • Zawody: Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 1)
  • Uprawnienia: Pakiet MS Office
  • Inne wymagania:
    - wykształcenie wyższe co najmniej I stopnia;
    - znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);
    - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku co najmniej 1 rok;
    - samodzielność, skrupulatność, umiejętności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole, umiejętność działania pod presją czasu.

    Wynagrodzenie zasadnicze + dodatek stażowy (po udokumentowaniu min. 5-letniego stażu pracy)

    Dodatkowe informacje można uzyskać w Oddziale Kadr pod numerem telefonu: (22) 55-39-137 lub mailowo: kadry@warszawa-srodmiescie.sr.gov.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy (po udokumentowaniu min. 5-letniego stażu pracy)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)