Piotr Powrosławski Ecashflow.pl

NETWORKING! Czyli prosta PRACA BIUROWA dla KAŻDEGO!

  • Warszawa, mazowieckie
  • 2 700-5 800 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik biurowy

Umowa zlecenie

Dodatkowa/dorywcza

Asystent/sekretarz

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

BARDZO PROSZĘ O KONTAKT PRZEZ WHATSAPP!

Możesz się zaangażować i pracować na stałe lub dorobić. Niezależnie od tego gdzie mieszkasz wysokie zarobki i komfort pracy zdalnej sprawią, że twoje życie nie będzie już takie samo.

Zakres obowiązków

  • Twoim głównym zadaniem jest pomaganie ludziom na wirtualnym czacie za pomocą zautomatyzowanego procesu (obsługa klienta i pomoc online) do stałej bazy klientów.

  • Umawianie spotkań.

Wymagania

  • POSTAWA, ZAANGAŻOWANIE

  • ukończone 18 lat.

  • obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter działania

  • komputer lub smartfon z dostępem do internetu

  • obsługa komputera na poziomie podstawowym

  • WhatsApp do kontaktu!

Oferujemy

  • Tygodniówki - wypłaty co tydzień, bezpośrednio na konto bankowe, 4 razy w miesiącu.

  • Elastyczny czas pracy - Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować! Możesz pracować codziennie lub w wybrane dni o dowolnej porze.

  • Pomoc zespołu na każdym kroku - gdy czegoś nie wiesz, potrzebujesz pomocy zawsze możesz napisać i na każde pytanie otrzymasz natychmiastową odpowiedź.

  • Duży zarobek w krótkim czasie - zarabiasz dużo w krótkim odstępie czasu, nie pracujesz od rana do nocy, a otrzymujesz atrakcyjne wypłaty i bonusy przy odpowiednim nakładzie zaangażowania.

Dlaczego ta praca jest idealna dla Ciebie?

  • Możesz się zaangażować i pracować na stałe lub dorobić do obecnej pracy.

  • Nie musisz mieć doświadczenia - uczymy od podstaw, każdy z naszego zespołu startował z tej samej pozycji co Ty, czyli bez totalnego doświadczenia.

  • Praca w pełni zdalna - możliwość pracowania bez wychodzenia z domu, bądź z jakiegokolwiek miejsca na ziemi.

ATRAKCYJNE ZAROBKI!

  • Na początku stawka około 2700-5800PLN miesięcznie, pracując po 3-4h dziennie.

  • Stawka będzie zależeć od Ciebie i Twojego zaanganżowania.

  • Im więcej poświęcisz czasu, tym więcej zarobisz. Zarobki wzrastają wraz z doświadczeniem.

  • Możesz zarabiać dyrektorskie pensje jeśli poświęcisz się tej pracy. (10TYS PLN +)

PRACA JEST DLA KAŻDEGO!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

(poprzez kliknięcie przycisku "aplikuj")

  • Administratorem danych osobowych jest PO BETONIE Sebastian Wiśniowski 41-200 Sosnowiec Wspólna 3, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PO BETONIE Sebastian Wiśniowski 41-200 Sosnowiec Wspólna 3, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)