ORIGEN Sp. z o. o. Sp. k.

Zastepca_czyni kierownika projektu - dla osób z niepełnospranwościami

  • Kraków, małopolskie

Kierownik biura

Umowa zlecenie

Część etatu

Kierownik

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

ORIGEN Sp. z o.o. Sp.K. (nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia: 15604)

Origen oznacza początek, jesteśmy organizacją, która inspiruje biznes do zmiany. Tworzymy zespoły pracowników zdalnych u naszych klientów, świadczymy usługi outsourcingu pracy zdalnej, rekrutujemy najlepszych specjalistów, w oparciu o nasze wartości. Jesteśmy ekspertami w budowaniu zdalnych zespołów pracowników w dużych organizacjach. Każda praca potrzebna organizacji, która sprawia problem ze względu na miejsce, czas, ludzi i pieniądze może trafić do naszych rąk. Dla nas przyszłość rynku pracy to elastyczność i różnorodność w oparciu o te wartości budujemy zespoły pracowników w systemie home office. Kierując się społeczną odpowiedzialnością biznesu umożliwiamy pracę także osobom zagrożonym wykluczeniem zawodowym. Budujemy zespoły lojalnych, zmotywowanych pracowników z rotacją 2% w skali roku. Pracujemy z organizacjami, które szanują pracowników i wyznają nasze wartości.

ORIGEN Sp. z o.o. Sp.K. (nr wpisu do rejestru: 15604) poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Zastępca_czyni osoby zarządzającej projektem (oferta dla osób z niepełnosprawnościami)

Zakres obowiązków

  • udzielanie porad osobom z niepełnosprawnością, ich rodzinom i instytucjom w zakresie korzystania ze sprzętu asystującego oraz innych form wsparcia w ramach działań ośrodka
  • reprezentowanie placówki na zewnątrz w spotkaniach z instytucjami i organizacjami
  • współorganizacja i prowadzenie spotkań informacyjno-promocyjnych
  • prowadzenie instruktaży w zakresie stosowania technologii asystujących dla i przez osoby z niepełnosprawnościami
  • współpraca z pozostałą kadrą ośrodka – specjaliści udzielający wsparcia osobom z niepełnosprawnościami
  • monitoring działań projektowych
  • pomoc w przygotowywaniu sprawozdań, raportów i dokumentacji

Wymagania

  • doświadczenia w pracy z osobami z niepełnosprawnością
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • empatii oraz otwartości na drugiego człowieka
  • łatwości nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • dobrej umiejętności obsługi komputera, przede wszystkim Word, Excel, Power Point, a także znajomości obsługi mediów społecznościowych i tworzenia podstawowych grafik
  • gotowości do podnoszenia swoich kwalifikacji
  • mile widziane: prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, biuro jest w pełni dostępne dla osób ze szczególnymi potrzebami

Oferujemy

  • współpracę w ramach umowy zlecenia, wymiar pracy odpowiadający ½ etatu
  • pracę stacjonarną
  • wstępne szkolenie, wsparcie merytoryczne zespołu i kadry zarządzającej
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju
  • Administratorem danych osobowych jest ORIGEN Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie (30-443) przy ul. Marcika 12. Kontakt: Dział Rekrutacji e-mail: praca(at)origen.com.pl, tel. 536 773 589 Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27.04.2016 dalej RODO w celu realizacji procesów rekrutacji trwających obecnie lub w przyszłości. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 2 lat. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji trwającego obecnie lub w przyszłości i nie będą przekazane innym podmiotom.
  • • Zgoda wymagana: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV, przez ORIGEN Sp. z o.o. Sp.k. dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)”
    • Zgoda dobrowolna: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. w tym innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV, przez ORIGEN Sp. z o.o. Sp.k. dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego w przyszłości zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)”
    • Zgoda dobrowolna: „Wyrażam zgodę na udostępnienie danych dotyczących mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie zgodnie z treścią art. 9 ust. 2 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO”.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)