• Warszawa, mazowieckie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
  • Zawody: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
  • Uprawnienia: dokładność, skrupulatność i sumienność w wykonywaniu czynności, doświadczenie w pracy w zespole,Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Inne wymagania:
    wykształcenie: zasadnicze branżowe, dokładność, skrupulatność i sumienność w wykonywaniu czynności, zaangażowanie i odpowiedzialność doświadczenie w pracy w zespole obsługa urządzeń sprzątających, umiejętność pracy w zespole, umiejętność planowania i organizowania własnej pracy, komunikatywna znajomość języka polskiego. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy oraz miłe usposobienie, umiejętność planowania i organizacji własnej pracy ; sumienność i staranność , rzetelność, samodzielność i inicjatywa, dyscyplina wewnętrzna.

    Premie i dodatki:
    Wynagrodzenie składa się z wynagrodzenia zasadniczego + premia (= około 4482 zł) + wysługa od 5% do 20%
    liczona na podstawie dostarczonych świadectw pracy od wynagrodzenia zasadniczego ; dodatkowo oferujemy: trzynaste
    wynagrodzenie, pakiet socjalny, miłą atmosferę pracy, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego
    i medycznego

    Praca zmianowa w godz. 6:00-20:00.

    [Zgłoszenia: osobiste, telefoniczne: 22 666 53 51]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 482 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie składa się z wynagrodzenia zasadniczego + premia (= około 4482 zł) + wysługa od 5% do 20%
    liczona na podstawie dostarczonych świadectw pracy od wynagrodzenia zasadniczego ; dodatkowo pracodawca oferuje: trzynaste
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 miesiące temu)