Kierownik administracji budynku

  • Gdańsk, pomorskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: techniczne
  • Uprawnienia: prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B
  • Inne wymagania: wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne, mile widziane średnie techniczne budowlane lub wyższe techniczne budowlane, min. rok doświadczenia przy kierowaniu zespołem pracowników, praktyczna znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w obsłudze technicznej budynków użyteczności publicznej, biurowych, przemysłowych, znajomość podstaw prawa budowlanego i rozporządzeń wykonawczych, znajomość obsługi technicznej oraz konserwacji instalacji i urządzeń elektrycznych, PPOŻ., niskoprądowych i systemów wentylacyjnych, świadectwa kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji E grupa 1, E grupa 2, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, złożenie oświadczenia lustracyjnego (dotyczy osób urodzonych przed 01.08.1972 r.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 268 do 6 146 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)