Referent ds. administracyjnych

  • Gdańsk, pomorskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: wykształcenie średnie, min. 2-letni staż pracy na stanowisku administracyjnym/sekretariat, znajomość podstaw prawnych warunkującą sprawną realizację powierzonych zadań (Ustawa o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, Ustawa o pracownikach samorządowych), umiejętność radzenia sobie ze stresem, dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, ukierunkowanie na samodzielność w działaniu, umiejętność obsługi komputera, w tym biegła znajomość pakietu Office.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 4 700 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje dodatek za wysługę lat, premie motywacyjne (zgodnie z regulaminem wynagradzania i premiowania pracowników GDIR), dodatkowe wynagrodzenia roczne (trzynasta pensja), możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)