• Gdańsk, pomorskie

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: wykształcenie średnie techniczne (elektroenergetyka, budowa maszyn) lub zawodowe kierunkowe, wiedza w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych, mile widziane uprawnienia elektryczne.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce należącej do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej, wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia, możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń, możliwość awansu, pakiet świadczeń socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 29 dni temu)