Koordynator ds. budowy sieci światłowodowych

  • Gdańsk, pomorskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia: prawo jazdy kat.B
  • Inne wymagania: umiejętność pracy w zespole, szeroka, praktyczna wiedza i doświadczenie techniczne z zakresu budowy sieci światłowodowej, min. 2 lata doświadczenia na stanowisku koordynatora projektu, praktyczna znajomość zagadnień budowy sieci telekomunikacyjnych, biegła znajomość prawa budowlanego w zakresie realizacji inwestycji liniowych, umiejętność łączenia zagadnień technicznych z biznesowymi, umiejętność czytania i weryfikowania dokumentacji technicznych sieci światłowodowych, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, efektywność i dynamika w działaniu, obsługa pakietu Office.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 9 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: .
    wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności plus atrakcyjny system premiowy za dodatkowe zadania,
    Firma zapewnia wyposażenie stanowiska pracy (narzędzia, środki komunikacji, ubrania robocze, sprzęt, środki transportu), możliwość rozwoju w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)