Instalator systemów telekomunikacyjnych

  • Gdańsk, pomorskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia: prawo jazdy kat.B
  • Inne wymagania: doświadczenie lub chęć do pracy na wysokości, dyspozycyjność (wyjazdy w delegacje), chęć zdobycia i rozszerzenia wiedzy w dziedzinie telekomunikacji, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości, prawo jazdy kat. B, solidność i zaangażowanie w wykonywane zadania. Szczególnie poszukiwane osoby z doświadczeniem w pracy na wysokości i w telekomunikacji z doświadczenie w instalacji radiolinii.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 10 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: .
    wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności plus atrakcyjny system premiowy za dodatkowe zadania,
    Firma zapewnia wyposażenie stanowiska pracy (narzędzia, środki komunikacji, ubrania robocze, sprzęt, środki transportu), możliwość rozwoju w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)