Pracownik produkcji

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Mników, małopolskie pow. krakowski

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Inne wymagania: Niezbędne kwalifikacje, umiejętności: doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn, posługiwanie się podstawowymi urządzeniami pomiarowymi, dokładność, umiejętność współpracy i dobrej komunikacji.
    Pożądane kwalifikacje, umiejętności: konserwacja maszyn w tym ustawianie parametrów, odczytywanie rysunków technicznych, prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, orzeczenie dla celów sanitarno-epidemiologicznych
    Inne wymogi: uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: godz. pracy: 6-14, wynagrodzenie podstawowe + premia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)