Asystent/ Asystentka Prezesa Zarządu

  • Gdańsk, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie przepływu informacji pomiędzy Prezesem Zarządu, a innymi jednostkami organizacyjnymi w firmie.
  • Koordynowanie organizacji posiedzeń Zarządu, sporządzania podsumowań, monitorowania wykonania.
  • Nadzorowanie obiegu dokumentów.
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i prezentacji na potrzeby Prezesa Zarządu.
  • Opracowywanie materiałów analitycznych do spotkań i sprawozdań.
  • Aktywne monitorowanie wszystkich spraw Prezesa Zarządu, zarządzanie kalendarzem, pocztą e-mail i listą spraw do załatwienia wraz z ustalaniem priorytetów.
  • Zarządzanie zapytaniami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz przygotowywanie odpowiedzi na pisma
  • Kompleksowa organizacja spotkań biznesowych, udział w konferencjach i telekonferencjach, zapewnienie niezbędnych zasobów i materiałów na spotkania.
  • Organizowanie krajowych i zagranicznych podróży, rozliczanie delegacji.
  • Monitorowanie zużycia materiałów biurowych oraz artykułów spożywczych i zarządzanie ich stanami.
  • Podejmowanie gości i dbałość o estetykę biura.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku o podobnym charakterze.
  • Sprawne posługiwanie się językiem polskim w zakresie tworzenia pism, wniosków, prowadzenia korespondencji biurowej.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint).
  • Umiejętność przygotowania prezentacji, raportów i analiz.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym – poziom B2.
  • Umiejętność efektywnej komunikacji na wszystkich poziomach organizacji i nastawienia na współpracę w zespole.
  • Umiejętność selekcjonowania informacji i nadawania im priorytetów działania.
  • Wysoka kultura osobista, dyskrecja.

To oferujemy

Praca jako partnerstwo:

Jesteśmy dumni z faktu, że nasi pracownicy wybierają pozostanie w naszej firmie na dłuższy czas. Średni staż pracy wynoszący 11 lat jest dowodem na to, że tworzymy środowisko, w którym nasi pracownicy czują się doceniani, rozwijają swoje umiejętności i dążą do długotrwałej kariery.

Inwestowanie w rozwój zawodowy:

W naszej firmie mocno wierzymy w ciągły rozwój naszych pracowników. Oferujemy szeroki zakres szkoleń, kursów i możliwość dofinansowania studiów podyplomowych, aby umożliwić naszym pracownikom rozwijanie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy w swojej dziedzinie.

Zrównoważenie między pracą a życiem prywatnym:

Zapewniamy pracownikom zdrowy balans między ich karierą a życiem prywatnym, wspierając harmonogramy pracy, aby umożliwić naszym pracownikom czerpanie satysfakcji zarówno z pracy, jak i z innych aspektów życia.

Dynamiczny port z nieograniczonym potencjałem:

Dołącz do naszej firmy, która jest dumnym właścicielem tytułu najszybciej rozwijającego się portu Europy. Rozwijamy nasze możliwości, tworząc nieograniczone perspektywy dla naszych pracowników.

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie koordynowanie obiegu dokumentów, obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, prowadzenie kalendarza spotkań Prezesa Zarządu, przygotowywanie pism oraz sporządzanie raportów na potrzeby Prezesa Zarządu.

Celem tego stanowiska pracy jest efektywne zarządzanie sekretariatem Prezesa Zarządu.

Asystent/ Asystentka Prezesa Zarządu to osoba o doskonałych umiejętnościach organizacyjnych i zarządzania czasem, gotowa pracować skutecznie nawet pod dużą presją czasu. Jej wielozadaniowość pozwala efektywnie wykonywać różnorodne zadania jednocześnie, dbając o ich terminową realizację. Dzięki samodzielności podejmuje szybkie decyzje, nadaje priorytety zadaniom i działa zgodnie z wytycznymi, zachowując jednocześnie pełną dyskrecję w kwestiach poufnych. Jest to osoba, która doskonale wspiera Prezesa Zarządu, dbając o płynne funkcjonowanie jego codziennej działalności.

Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)