Grosik, M Krzesiński, R.Krzesiński

KIEROWCA KAT. C / ZAOPATRZENIOWIEC

  • Radom, mazowieckie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Supermarket "GROSIK" zatrudni pracownika na stanowisko:· KIEROWCA KAT. C / ZAOPATRZENIOWIEC

Obowiązki

  • załadunek/rozładunek towarów -magazyny naszych sklepów
  • · kompletowanie, odbieranie zakupów spożywczych we wskazanych hurtowniach oraz z giełdy rolnej wg przygotowanej przez zaopatrywany sklep listy zakupów
  • · kontrola ilościowa i jakościowa towaru
  • · kierowca/drugi kierowca ciężarówki – kierowcy jeżdżą we 2 osoby na zmianie.

Wymagania

Oferujemy

  • prawo jazdy kategorii C
  • · zaświadczenie na przewóz rzeczy
  • · karta kierowcy
  • · aktualne badania
  • · zaświadczenie o niekaralności
  • · dyspozycyjność
  • · odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
  • · aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich uzupełnienia
  • · nie wymagamy długoletniego doświadczenia

  • dobre warunki pracy i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • · praca na miejscu, codziennie zjazd do domu
  • · możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego
  • · możliwość zwrotu kosztów dojazdów
  • · benefity pozapłacowe (świadczenia okolicznościowe, ubezpieczenie grupowe)

Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)