Specjalista do spraw realizacji programów europejskich

  • Szczawnica, małopolskie pow. nowotarski

Project Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: wysoko rozwinięte zdolności analitycznego i krytycznego myślenia oraz wyciagania wniosków,samodzielność i odpowiedzialność, dobra organizacja pracy,łatwość, swoboda i kultura komunikacji międzyludzkiej
  • Inne wymagania: - posiadanie obywatelstwa polskiego,
    - posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni praw publicznych,
    doświadczenie zawodowe: rok na podobnym stanowisku
    po okresie próbnym możliwość przedłużenia umowy.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 400 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)