Asystent ds. rozwoju

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Zabrze, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
  • Języki: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: prawo jazdy kat. B (warunek konieczny), dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny-codzienny kontakt z obcokrajowcami), komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, otwartość na nowe ciekawe wyzwania, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie nie jest wymagane (pracodawca oferuje szkolenie przygotowujące do pracy)
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: (w okresie próbnym) + premie po okresie próbnym
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)