Asystentka w firmie odzieżowej, pracownik biura

Kniters
  • Głowno, łódzkie pow. zgierski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Ogłoszenie o pracę: Asystentka w firmie odzieżowej, lokalizacja Głowno woj. Łódzkie
Poszukujemy energicznej i zorganizowanej osoby na stanowisko Asystentki w naszej firmie zajmującej się produkcją odzieży. Jeśli masz umiejętność efektywnego zarządzania czasem, świetnie organizujesz zadania oraz potrafisz pracować w dynamicznym środowisku, to ta praca jest dla Ciebie!
Obowiązki:
• Pełnienie roli prawej ręki Szefa firmy, zapewniając wsparcie w codziennych działaniach.
• Zarządzanie terminarzem, organizacja spotkań, podróży służbowych i innych wydarzeń.
• Obsługa telefonów i poczty elektronicznej, komunikacja z klientami i dostawcami.
• Monitorowanie stanów magazynowych, zamówień i kontrola dostaw.
• Nadzór nad pracownikami na szwalni, koordynacja działań produkcyjnych.
• Wykonywanie innych zadań administracyjnych i organizacyjnych według potrzeb.

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne.
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
• Zdolność do pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku.
• Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, obsługa poczty elektronicznej).
• Motywacja do nauki i chęć rozwijania się w obszarze zarządzania i administracji.
• Czynne prawo jazdy

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie.
• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.
• Przyjazne środowisko pracy.
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
• Umowa o pracę/B2B
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)