• Tarnów, małopolskie

Psycholog

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
  • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie z osobami starszymi, wykształcenie wyższe kierunkowe. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w przedziale godz. 7.00-15.00 (praca na 1/4 etatu lub umowę zlecenie). Wynagrodzenie: umowa o pracę od 1 200 zł brutto do uzgodnienia + wysługa lat, umowa zlecenie - 32 zł/h brutto. Kontakt: Dom Pomocy Społecznej Tarnów; ul. Czarna Droga 48, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 14 633 02 15, CV można przesyłać na adres e-mail: dps.2@umt.tarnow.pl.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 1 200 PLN
  • Opis wynagrodzenia: umowa o pracę - od 1 200 zł + wysługa do uzgodnienia
    umowa zlecenie - 32 zł/ h brutto
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)