Podinspektor, inspektor lub starszy inspektor (nr ref. dfk/5/2024) k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
  • Zawody: Pracownik biurowy
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Obsługa komputera
  • Inne wymagania: konieczne:
    1) na stanowisko:
    - podinspektor: wykształcenie średnie i min. 3-letni staż pracy, w tym minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w finansach lub rachunkowości lub wykształcenie wyższe i minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w finansach lub rachunkowości,
    - inspektor: wykształcenie średnie i min. 5-letni staż pracy, w tym minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w finansach lub rachunkowości lub wykształcenie wyższe i min. 3-letni staż pracy, w tym minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w finansach lub rachunkowości,
    - starszy inspektor: wykształcenie wyższe i min. 4-letni staż pracy, w tym minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w finansach lub rachunkowości.
    2) znajomość przepisów prawnych z zakresu ustawy o rachunkowości i ustawy o finansach publicznych,
    3) bardzo dobra znajomość pakietu Office w stopniu umożliwiającym sporządzanie zestawień i analiz,
    4) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,
    5) niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    6) nieposzlakowana opinia,
    7) obywatelstwo polskie; o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy o pracownikach samorządowych.

    dodatkowe pozwalające na optymalne wykonywanie zadań na danym stanowisku:
    - wykształcenie wyższe z zakresu: ekonomii, rachunkowości, finansów lub pokrewne,
    - rzetelność, sumienność, samodzielność, dobra organizacja pracy,
    - komunikatywność, myślenie analityczne.

    Ośrodek oferuje:
    wynagrodzenie zasadnicze w przedziale 5500 zł 6900 zł brutto w zależności od doświadczenia zawodowego,
    dodatek motywacyjny,
    dodatek stażowy (przysługuje po przepracowaniu 5 lat na podstawie umowy o pracę),
    dodatkowe wynagrodzenie roczne (trzynastka),
    możliwość awansu zawodowego i kreowania ścieżki kariery,
    możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w różnych formach kształcenia.

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:
    CV z przebiegiem nauki i pracy zawodowej (obejmujące dane, które są niezbędne do oceny spełnienia warunków formalnych i merytorycznych do wykonywania pracy na stanowisku, na które kandydat aplikuje),
    list motywacyjny,
    oświadczenia dla kandydatów potwierdzające:
    posiadane obywatelstwo,
    pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
    nieposzlakowaną opinię,
    brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    kopie dyplomów potwierdzających wymagane w ogłoszeniu wykształcenie,
    kopie świadectw pracy (bądź zaświadczenie z obecnego miejsca pracy), potwierdzające wymagany w ogłoszeniu staż pracy,
    w przypadku podania danych osobowych wykraczających poza wymagania określone w ogłoszeniu o naborze: podpisana klauzula o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, moich danych osobowych, w zakresie wykraczającym poza wymagane w ogłoszeniu o naborze, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na wolne stanowisko urzędnicze,
    w przypadku zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną kandydat zobowiązany jest do przedstawienia do wglądu w oryginale dokumenty potwierdzające wykształcenie oraz przebieg pracy zawodowej.
    Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:
    Miejsce pracy: stanowisko pracy usytuowane w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, ul. J. Cybisa 7. Bezpieczne warunki pracy. Budynek niedostosowany dla osób niedowidzących i niewidzących. Wejście do budynku dostosowane do wózków inwalidzkich. Budynek bez windy.

    Stanowisko pracy: Stanowisko pracy związane jest z pracą przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie, obsługą urządzeń biurowych, przemieszczeniem się wewnątrz budynku. Na stanowisku pracy brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym.

    Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych: w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w jednostce, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest wyższy niż 6 %.

    Nabór zostanie przeprowadzony wieloetapowo:
    Etap 1. Ocena formalna złożonych aplikacji.

    Etap 2. Test znajomości programu MS Excel (jeżeli ocena formalna zostanie zakończona wynikiem pozytywnym).

    Etap 3. Rozmowa kwalifikacyjna (pod warunkiem uzyskania pozytywnej oceny z testu MS Excel co najmniej 55% prawidłowych rozwiązań).

    Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie kompletu wymaganych dokumentów osobiście, za pośrednictwem poczty lub podmiotów doręczających przesyłki na adres:

    Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy
    ul. Jana Cybisa 7
    02-784 Warszawa
    z dopiskiem na kopercie: nr ref. DFK/5/2024

    lub za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: rekrutacja@ops-ursynow.pl z dopiskiem w tytule dotyczy nr ref. DFK/5/2024

    w terminie do dnia 10.05.2024 r. do godziny 16:00.

    Szczegóły odnośnie wymaganych dokumentów:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 6 900 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Ośrodek oferuje:
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)