• Gdańsk, pomorskie

Opiekun

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: wykształcenie średnie ogólne lub średnie medyczne (mile widziane kwalifikacje zawodowe: opiekun medyczny lub opiekun w domu pomocy społecznej - policealna szkoła medyczna, opiekun osoby niepełnosprawnej), umiejętność pracy w zespole, rzetelność, odpowiedzialność, łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 350 do 4 950 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje:
    - dodatek za prace w nocy
    - dodatek stażowy do 20% wynagrodzenia zasadniczego - zgodnie z Regulaminem Wynagradzania DPS Polanki,
    - premie kwartalne - zgodnie z Regulaminem Wynagradzania DPS Polanki,
    - możliwość skorzystania z dofinansowania wczasów pod gruszą, biletów na imprezy, koloni dzieci,
    - bony świąteczne - zgodnie z ustaleniami ZFŚS,
    - miłą atmosferę i komfortowe warunki pracy,
    - nagrodę roczną - zgodnie z Regulaminem Wynagradzania DPS Polanki,
    - dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. trzynastkę.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)