Koordynator ds. logistyki i handlu

  • Gdańsk, pomorskie

Logistyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: biegła znajomość języka niemieckiego, silne umiejętności komunikacyjne oraz współpracy z zepsołem, efektywność. Wysoka zdolność organizacyjna i umiejętność zarządzania czasem pracy. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy. Dostęp do pakietu dodatkowej opieki zdrowotnej. Wsparcie i możliwość współpracy z doświadczonym, profesjonalnym zespołem. Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)