Elektromonter inst. i urz. elektroenergetycznych do brygady ds. napraw i konserwacji

  • Gdynia, pomorskie

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma Przedsiębiorstwo Portowe „Sieć” zajmująca się między innymi eksploatacją urządzeń i sieci elektroenergetycznych w Porcie Gdynia w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszykujemy kandydata na stanowisko Elektromonter inst. i urz. elektroenergetycznych do brygady ds. napraw i konserwacji

Obowiązki

  • naprawa i konserwowanie rozdzielnic oraz urządzeń elektrycznych
  • wykonywanie nowych instalacji elektroenergetycznych
  • wykonywanie bieżących napraw kabli oraz instalacji elektroenergetycznych
  • wykonywanie bieżących napraw oświetlenia ulicznego

Wymagania

  • zdolności manualne
  • umiejętność obsługi elektronarzędziami
  • mile widziane "świadectwo kwalifikacyjne" elektryczne E do 1kV lub 15 kV
  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu głowic/muf elektroenergetycznych
  • mile widziane doświadczenie w naprawie oświetlenia ulicznego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziany brak przeciwwskazań pracy na wysokości

Oferujemy

  • możliwość przyuczenia do zawodu,
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę stacjonarną na terenie Portu Gdynia
  • czas pracy w godzinach 7.00-15.00 od poniedziałku do piątku
  • szkolenia i podwyższenie kwalifikacji zawodowych
  • zaopatrzenie w asortyment odzieżowy
  • atrakcyjny system premiowania (nagroda roczna, premie kwartalne)
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu na elektromontera ds. automatyki przemysłowej i pomiarowej lub dyżurnego sieci elektroenergetycznych (tryb pracy zmianowej).

Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)