Pomoc kuchenna k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Pomoc kuchenna

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Zawody: Pomoc kuchenna
  • Języki: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, mile widziane doświadczenie zawodowe. Komunikatywna znajomość języka polskkiego.

    Wynagrodzenie + premia regulaminowa
    + dodatek stażowy
    + trzynasta pensja

    W sumie wynagrodzenie nie niższe niz najniższa krajowa

    [Zgłoszenia: e-mail: kierownik.p370@eduwarszawa.pl, tel. 22 613 87 69]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 830 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premia regulaminowa

  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)