• Łódź, łódzkie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Języki: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych, prawo jazdy kat B
  • Inne wymagania: Oczekujemy:
    - Dobrej znajomości języka niemieckiego w stopniu B1 w mowie i piśmie ( język niezbędny do komunikacji wewnątrz firmy)
    - Pracy zorientowanej na klienta i sukces
    - Umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne oraz pewność siebie
    - Lubisz sprzedawać i kontaktować się z klientami
    - Idealnie by było jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów technicznych lub masz doświadczenie/wiedzę w dziedzinie przemysłowych środków/technologii czyszczących, czyszczenia powierzchni, produktów do konserwacji
    - Obsługa urządzeń biurowych
    - Prawo jazdy kat. B
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia:
    - Silną markę z 50-letnim doświadczeniem firmy, a także szerokie portfolio produktów z własnej produkcji,
    - Doskonałe możliwości rozwoju i pewną pracę w przyszłościowej firmie rodzinnej
    - Wynagrodzenie podstawowe + prowizja zależne od wyników sprzedaży, umowy prowizyjne i premiowe
    - Samochód służbowy do użytku prywatnego, smartfon, Homeoffice,
    - Najlepszy know-how w branży dzięki wieloletniej działalności międzynarodowej
    - Nowoczesną technologię komunikacyjną
    - Szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz profesjonalne wsparcie
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)