• Warszawa, mazowieckie

Piekarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: gastronomiczne, piekarnictwo, cukiernictwo
  • Zawody: Pozostali piekarze, cukiernicy i pokrewni (wymagany staż - lata: 1)
  • Języki: polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • Inne wymagania: Praca w godzinach: 06:00-14.00;

    - wykształcenie: zasadnicze zawodowe; (gastronomiczne, piekarnictwo, cukiernictwo)
    - doświadczenie zawodowe: 1 rok;
    - doskonała znajomośc języka polskiego;

    Obowiązki:
    - pomoc w produkcji deserów i sosów;
    - pomoc przy wykładaniu ciast do witryny;
    - dbanie o dobrą jakość i wygląda wyrobów;
    - dbanie o czystość i właściwy wygląd lokalu.

    [Zgłoszenia: Tel. 664471733; e-mail: m.byczot@nowel.com.pl ]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)