Zatrudnię od Zaraz Pracownik budowlany Szpachlarz Malarz

DwaEm
  • Gdańsk, pomorskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma Dwaem Sp. z o.o. (Gdańsk, ul. Kolendrowa 4/1) poszukuje:
-pracowników budowlanych
-pracowników fizycznych (mile widziane doświadczenie)
-malarza/szpachlarza
-dekarza
-do dociepleń

Wymagania

doświadczenie zawodowe;
mile widziane prawo jazdy kat. B (nie jest to warunek konieczny)
dobra organizacja pracy własnej;
umiejętność pracy pod presją czasu;
punktualność
Sumienność, odpowiedzialność i pracowitość
Obowiązki:
realizujemy inwestycje na terenie Trójmiasta i okolic
praca od poniedziałku do piątku.
praca na budowie
dbanie o sprzęt i mienie firmy

Oferujemy

Premie oraz bonusy za zaangażowanie oraz rzetelność
Terminowe wypłaty oraz zaliczki
Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach
Uczciwe wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia oraz zaangażowania
Zgłoszenia prosimy kierować drogą telefoniczną pod numerem lub drogą mailową na adres @

Zapraszam do kontaktu!
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)