Wydawnictwo zatrudni pracownika do księgarni

Wydawnictwo
  • Warszawa, mazowieckie

Handlowiec

Umowa o pracę

Wydawnictwo zatrudni osobę na stanowisko
PRACOWNIK KSIĘGARNI

Zakres obowiązków:
1. Realizacja zamówień ze sklepu internetowego.
2. Obsługa programu WF-MAG.
3. Obsługa klientów w księgarni.
4. Udział w targach (raz, dwa razy w roku).
5. Obsługa programu Perdix (jest możliwość przyuczenia do obsługi programu).

Oferujemy

– Pracę na cały etat.
– Dobrą atmosferę w miejscu pracy.
– Wynagrodzenie zawsze na czas, premie.
– Pakiet prywatnej opieki medycznej.

Wymagania

Obowiązkowość, komunikatywność, odpowiedzialność.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: @ wraz z klauzulą poufności:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)