• Kraków, małopolskie

Opiekun

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, kierunek: opiekun medyczny
  • Zawody: Opiekun osoby starszej*
  • Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie
    Kwalifikacje w zakresie opiekuna osób starszych ( Kurs Opiekuna osoby starszej)
    Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami przewlekle chorymi i niepełnosprawnymi
    Nastawienie na jakość sprawowanej opieki, empatia
    Dobra organizacja pracy własnej
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: stawka 4242 zł minimum plus dodatek stażowy w zależności od lat pracy, wypłacany od 5-20 lat.

    Praca od maja 2024 r.
    . Współpraca z zespołem oddziału
    Forma zatrudnienia: umowa o pracę
    Wymiar etatu: 1 etat dla jednej umowy
    Praca w systemie równoważnym 12-godzinnym
    Miejsce pracy: Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie ul. Wielicka 267, Kraków.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)